TIBI | SUGUPUU | TULEMUSED | PILDID

CH Anterrabae Memorial Indiskret (TIBI)
19.12.2000 - 19.05.2008

Rahvisvaheline tsempion
Eesti tsempion
Läti tsempion
Leedu tsempion
Balti tsempion
Soome tsempion
Venemaa tsempion
Valgevene tsempion
Gruusia tsempion
FCG tsempion
Balti Võitja 2001-2003
Läti Võitja 2002-2003
Eesti Võitja 2003-2004
Leedu Junioridetsempion
Leedu Juunioridevõitja 2001-2002
Läti Juunioridevõitja 2001

2000 aasta suvel peale põhjalikku otsimist ja valimist, millisest kennelist osta endale Kääbus bullterjer otsustasime Saksamaa ning kennel Anterrabae Memorial kasuks.

19 detsembril 2000 sündiski pesakond, kus oli neli emast ning üks isane kutsikas. Nendest neljast emasest valis kasvataja Silke Kolb välja kaks emast, kellest valge AM Iceflower jäi kasvama AM - kennelisse ning teise tõime märtsis 2001 Eestisse.

Tibi on tõeline bullterjer, kuigi väike. Ta võib olla väga flegmaatiline, kuid kui ta sellest "okasroosikese" unest ärkab, võib tegutsemine olla välkkiire. Iseloomult on Tibi oma koerte suhtes ülevoolavalt sõbralik, võõrad talle eriti ei meeldi, oleneb muidugi "näost".

Tibile meeldib sõbralikult uriseda ja haukuda, see on tema meelest tore võimalus suhtlemiseks, sellist rääkimist nagu staffid pole ta suutnud õppida, temal tuleb see lihtsalt valjemalt välja.

Tibi on edukalt esinenud paljudel näitustel, teda on hinnanud mitmed kohtunikud erinevatest riikides, kuid kõik kohtunikud on üksmelselt andnud talle igal korral kõrgeima hinde - "suurepärane". Olles saanud 3 aastaseks oli Tibist saanud Multi tsempion ja Multi Võitja. Tibi on võitnud terjeri rühmas ning on tulnud terjerite erinäituse võitjaks (BIS-I) !

Täname Silke Kolbi selle imekena, toreda ning lõbusa koera eest!