TETT | SUGUPUU | TULEMUSED | PILDID

Landlord's Abroad To Helen (TETT)
26.06.1994

Rahvusvaheline tsempion
Balti tsempion
Eesti tsempion
Läti tsempion
Leedu tsempion
Leedu Võitja 1996
Slovakia Võitja 1998

"Tett" sündis 26. juunil 1994 aastal Soome pealinnas Helsinkis, kennel Landlords esimeses pesakonnas. Sama aasta septembris jõudis ta koju, Tallinnasse.

Oma Eesti tsempioni tiitli saavutas Tett olles 2 aastat ning 8 päeva vana, sellele tiitlile järgnes samal aastal ka Läti tsempioni tiitlel. Aastal 1998 sai Tettist Baltimaade esimene ning hetkel ka ainuke Rahvusvaheline tsempion. 1999 aasta oktoobris lõpetas Tett oma tiitlite rea Leedu ning Baltimaade tsempioni nimetusega.

17 juunil 1999 sündis Tettil esimene ning ühtlasi ka ainuke pesakond ilusaid staffi lapsi, isaks "1995-96 aasta TOP- One Stafford" Multi Ch, Multi W Jaramillos Please Please Me. Pesakonnas oli kaks isast ning kolm emast kutsikat, kellest üks emane ning isane olid fawn ning ülejäänud kolm kutsikat brindle värvusega.

Vaatamata oma vanusele on Tett säilitanud oma aktiivsuse ning positiivse ellusuhtumise, ta naudib igat oma päeva koos paljude "koer-sõpradega", enamasti kuskil diivanil laiseldes või noorematelt mänguasju äravõttes.

Tett on koer kes "räägib" ning lobiseb ta üsna tihti, seda eriti suviti grillpeo ajal ;-))

Tett jätkab oma näitusekarjääri edukalt veteranide vanuserühmas.

Täname Pasi Pitkanen-i selle imelise ning kauni koera eest!