MANN | SUGUPUU | TULEMUSED | PILDID

Mooncraft's The Sound Of Do-Re-Mi (MANN)
03.05.2002

Rahvusvaheline tsempion*
Eesti tsempion
Läti tsempion
Leedu tsempion
Balti tsempion
Gruusia tsempion
FCG tsempion
Eesti Juuniortsempion
Läti Juuniortsempion
Bulltüüpi terrierite Klubi tsempion
Läti Võitja 2004

Gruusia Võitja 2004
Eesti Võitja 2006

Mann on meie pere noorim staff, lõbus ning nutikas. Mannile meeldib elada voodi all. Sinna tassib ta kõik oma mänguasjad, et tema vanaema Tett neid kätte ei saaks, sest Tett on endast heal arvamusel ning temal ei sobi voodi alla pugeda.
Mann on ka "õueloom", temale meeldib isegi talvel lumehangedes tundide kaupa möllata. Mannile meeldib ka maavarasid otsida, tema uurimistööde tulemusena oleme kindlalt veendunud, et meie õuel nii umbes meetri sugavusel ning paari meetriste vahedaga maapõue varasid küll ei leidu.

Kuigi Mann alustas oma näitusekarjääri hilja on tal oma vanuse kohta uhkeid tulemusi küllaga. Mann on võitnud näituse kauneima kora valimisel kõikide näitusel esitatud koerte seast neljanda koha, olnud kaks korda terjerite rühma võitja ning tõuparim mitmetel tõueri- ja rahvusvahelistel näitustel.

Mannile oleme planeerinud peakonna 2005 aasta sügiseks. Planeeritav kutsikate isa on tõukodumaalt - Inglismaalt. Tõsimeelsed kutsika soovid on teretulnud. Samast pesakonnast anname "rendile" ka emase kutsika.