JOOSEP | SUGUPUU | TULEMUSED | PILDID

W Mooncraft's SunDance (JOOSEP)
17.06.1999

Eesti Võitja 2000

Leedu Junior Võitja 2000

 

Joosep elab minu ema juures ning on meie pere sülekoer.

Nagu "korralikule" isasele staffile kohane ei pea ta teistest koertest suuremat lugu. Talle meeldib kui staffi tüdrukud külas käivad, kuid parem oleks kui nad kauaks ei jääks, võtavad teised lihtsalt ema süles palju ruumi.

Joosep saavutas 2000 aastal Eesti võitja näitusel parima isase tiitli ning kaotas tõuparima valimisel oma õele, Bessile. Kõikide kohtunike arvates oli tal ees paljulubav näitusekarjäär, kuid Joosep nii ei arvanud. Temale lihtsalt ei meeldi näitused ning teiste ees eputamine, Joosepi meelest on parem olla lihtsalt "sohva tsempion".

2001 aasta 23 septembril sai Joosp isaks, emaks oli Venemaa päritolu Kler. Pesakonnas oli kolm isast ning neli emast kutsikat. Mõned kutsikad sellest pesakonnast on edukalt näitustel esinenud ning saavutanud tänaseks ka Eesti tsempioni tiitli. 19 jaanuaril 2002 sündis pesakond Lätis, emaks LvJCh Best Bert Brisk Brilliance, pesakonnas oli samuti neli emast ning kolm isast kutsikat. Mõned kutsikad sellestki pesakonnast on juba edukalt esinenud, saavutades LvJCh tiitlid.