BESS | SUGUPUU | TULEMUSED | PILDID

CH Mooncraft's SunBeam (BESS)
17.06.1999

Balti Tšempion
Eesti Tšempion
Läti Tšempion
Leedu Tšempion
Eesti Võitja 2000
LeeduVõitja 2000

Bess jäi meie perre juhuse läbi, nimelt pidi ta lendama Norrasse, lennule eelneval päeval juhtus meie peres ootamatu kurb sündmus. Sellest toibudes, oli aeg palju edasi läinud ning Bess väga omaks saanud, ja nii ta siis jäigi. Bessi tuleb lühendina s?nast Pesamuna, nagu ka Pesa, nii me teda kutsume – heal lapsel ikka mittu nime.

Pesamuna sündis 1999 aasta 17. juuni lämbel keskpäeval viimase kutsikana. Ning seda täiesti ootamatult, olles veidi roheline ning abitu. Paari kuu möödudes ei olnud sellest abitusest enam jälgegi ning seda kuni tänase päevani, olles kohati kõige aktiivsem koer peres. Bess on see kes hommikuti peale ärkamist tuleb kindlasti ka meid äratama, ta lihtsalt korjab voodist kõik padjad kokku ning tassib need elutuppa diivanile, ise neile otsa heites. Bess on koer kes kunagi ei nori kellegagi tüli, kui teistel koertel mäng liiga ägedamaks kisub siis on tema see kes sinna vahele rahu sobitama tõttab.

2000 aastal, 10 kuusena oli Bess Eesti Kennelliidu võitja näitusel tõuparim Staffordshire Bullterrier, saavutades Eesti Võitja-2000 tiitli. 2001 aasta suvel tuli Bess Väimela näituse terjerite rühmas teiseks (BIG-II).

03 mail 2003 sündis Bessil seitse kutsikat, kelle isaks oli Inglismaa päritolu isane Ch. Donnellas White Treat. Pesakonnas oli neli emast ning kolm isast kutsikat, värvuselt olid kaks emast punane brindle valgega ning ülejäänud kutsikad tumedad brindled valgega.

Bess jätkab oma näitusekarjääri tsempioni klassis.